Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk, Ul. Ferka Urbánka 19, 918 10, Trnava

Vzdelávanie na našej škole je bezplatné.

Pondelok 24. 7. 2017

S SOŠ GOS-Sk prezentacia

www.facebook.com /Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk Trnava/

Absenciu možno ohlasiť triednym učiteľom cez ústredňu na tel. čislach :

033 / 5511161, resp. 033/5349281

Počet návštev: 2258920
  • 2.kolo prijímacích skúšok na voľné miesta v študijných odboroch sa uskutoční dňa 20.6.2017 o 8.00 hod v budove Súkromnej strednej odbornej školy Gos-Sk, F.Urbánka 19, Trnava

• pracovné oblečenie zadarmo
    • finančné odmeňovanie žiakov za dobrý prospech vždy k 31.01. a k 30.06.
    • ...
  • Dňa 13.6.2017 sa triedy I. K. a I. M. zúčastnili odborno-poznávacej exkurzie v Trenčíne. Navštívili hotel Elizabeth, v ktorom dostali odborný výklad o vybavení hotela, hotelových službách, gastronómii a wellnesse. Tiež si zopakovali svoje vedomosti z dejepisu, veď hotel stojí pod skalou s pamätným nápisom v skale Laugaríciu, ktorý tu zanechali Rimania. Potom sa žiaci prešli historickými uličkami pod hradom, videli dom kata, Café Fatima a centrum mesta so zachovanými meštiackymi domami.

• Žiaci III. H triedy študijný odbor hotelová akadémia 7. júna 2017 navštívili Bratislavu. Z pamiatok, ktoré navštívili ako TOP označili: výhľad z Bratislavského hradu, návštevu hotela Carlton a Modrý kostolík. Prechádzkou po našom hlavnom meste ich sprevádzalo príjemné počasie a dobrá nálada.

• Už tradične navštívili žiaci druhého ročníka študijného odboru hotelová akadémia svetoznáme vinárstvo. Odborne im bol sprostredkovaný výklad o výrobe vína, skladovaní, fľaškovaní a archívnom skladovaní starších ročníkov vín.

www.facebook.com /Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk Trnava/

Absenciu možno ohlasiť triednym učiteľom cez ústredňu na tel. čislach :

033 / 5511161, resp. 033/5349281