• podpora vzdelávania

• PRO SOU n.f.

/ neinvestičný fond pri S SOŠ Gos-Sk  v Trnave, ul.F.Urbánka 19 /

Účel neinvestičného fondu:

1/ podpora vzdelávania a duchovných hodnôt žiakov Súkromnej  strednej  odbornej školy  Gos-Sk v Trnave

2/ prostriedkami fondu prispievať na budovanie a ochranu životného prostredia a ochranu zdravia žiakov Súkromnej  strednej  odbornej školy Gos-Sk v Trnave

3/ prostriedkami fondu prispievať na budovanie materiálno-technickej základne Súkromnej strednej odbornej školy Gos-Sk v Trnave

4/ podporovať športové aktivity na tejto škole

5/ podporovať kultúrno-výchovné podujatia žiakov a učiteľov Súkromnej strednej  odbornej školy Gos-Sk v Trnave

6/ podporovať rozvoj sociálnych služieb na tejto škole

2% dane, ktoré boli v roku 2004,2005 v sume 147 646,-Sk boli použité na nákup v roku 2006 a to na: zakúpenie výpočtovej techniky, nábytku, sporáka, TV,CD prehrávač, profesionálna umývačka riadu.... .

Za rok 2006 venujte 2% nášmu fondu na podporu športových aktivít žiakov našej školy, na prestavbu telocvične. Ak ste sa rozhodli, že podporíte náš cieľ - chceme telocvičňu sprístupniť aj v mimovyučovacom čase, nielen pre našich žiako, ale i pre deti z okolitých škôl, sídlisk a tak im ukázať, ako tráviť voľný čas.

Za Vašu podporu ďakujeme

" Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane a potvrdenie o zaplatení dane nájdete na tejto linke

kde nájdete tlačivo    Vyhlásenie pre zamestnancov (doc) - a v bode II. údaje o prijímateľovi treba v kolonke s číslom 12 napísať  " PRO SOU"

č. 13   Ferka Urbánka 19, 918 10 Trnava