• Rodičovské združenie

Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že dňa 14.11.2018  o 16:00 sa uskutočnia rodičovské združenia jednotlivých tried. Rodičovské združenie triedy I. M. bude o 16:30 a triedy IV. H. o 16:45 hod .

• Deň otvorených dverí

ktorý sa uskutoční v piatok

30. novembra 2018 od 8.00 do 13.00 hod. v priestoroch školy.

POZVaNKA_DOD.pdf

• Odborná exkurzia - Marketingová komunikácia

Študenti II. M. triedy študijného odboru pracovník marketingu sa zúčastnili dňa 17.10.2018 odbornej exkurzie vo firme RADAFLEX, s.r.o. Trnava - zameranej na výrobu obalov. Študenti sa oboznámili s technológiou výroby obalového materiálu, navštívili aj výrobné a skladové priestory firmy. Okrem toho sa oboznámili s funkciami obalov a odberateľmi v tuzemsku aj v zahraničí.

Foto z exkurzie v galérii.

• Poďakovanie našej škole

Riaditeľ Gymnázia Jána Hollého v Trnave, Mgr. Ľudovít Vanek poďakoval našej škole za pomoc pri zabezpečení prípravy a výdaja obedov od 2.10.2018 – 15.10.2018. Foto v galérii.

• INTERBEAUTY Bratislava 2018

Dňa 5.10.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili odbornej exkurzie  INTERBEAUTY v Bratislave.  Okrem produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty sa mohli oboznámiť s novinkami v líčení a v úprave vlasov na jeseň a zimu. Fotografie v galérii.

• Deň Právnickej fakulty

Naša škola sa prezentovala prácou žiakov na Deň Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave za účasti ministerky školstva Martiny Lubyovej.

• Vizuálna komunikácia v podnikaní

Dňa 10.10.2018 sa žiaci ŠO pracovník marketingu zúčastnili vzdelávania " Vizuálna komunikácia v podnikaní " organizovaného v rámci Národného projektu NPC v regiónoch - TT kraj. Cenné informácie o tom, ako riešiť svoju vizuálnu odlišnosť na trhu už v začiatku podnikania, im poskytol konzultant v oblasti riadenia stratégií značiek Mgr. Martin Horváth.

Bolo to výborné, ďakujeme !

• Máme voľné miesta

Máme ešte voľné miesta v učebných odboroch kaderník, kuchár, čašník aj v študijných odboroch hotelová akadémia, kuchár, čašník, pracovník marketingu.

Bližšie informácie získate na sekretariáte školy.

• Záverečné skúšky 2018

V dňoch 18.06.2018  až  21.06.2018 naši tretiaci učebných odborov  kuchár, čašník, kaderník ukázali svoje zručnosti, odborné schopnosti a úspešne absolvovali záverečné skúšky. Našim  absolventom prajeme,  nech sa im v živote a povolaní, ktoré si zvolili darí. Foto v galérii.

• Exkurzia v Bratislave

Dňa 19. júna 2018 sa žiaci II. M. zúčastnili poznávacej exkurzie v Bratislave. Pozreli si historické pamiatky v starom meste a tiež na Bratislavskom hrade výstavu: 100. výročie ČSR.

• Návšteva divadelného predstavenia

Dňa 14.06.2018 sa triedy I. M. a II. H. zúčastnili divadelného predstavenia " [ Na gut ] začíname!" v Divadle Jána Palárika v Trnave. Pozreli si strhujúcu výpoveď A. Eichmanna - strojcu židovského holocaustu.

• Umenie čapovať

Takto sa volá vzdelávací program, ktorý zrealizovala spoločnosť Heineken Slovensko, pre našich žiakov. Odborné teoretické vedomosti o pive a praktické zručnosti prezentoval žiakom druhého ročníka študijného odboru hotelová akadémia a čašník obchodný sládok pán Karol France.

Žiakom bol odovzdaný certifikát a zároveň titul XPERT v umení čapovať. Ďakujeme spoločnosti Heineken Slovensko, pani Monike Kottmanovej a pánovi Karolovi Francemu.

• Výsledky prijímacieho konania do 1. ročníkov

Žiaci prijatí na štúdium do študijných odborov denného štúdia na školský rok 2018/2019 v oboch termínoch sa môžu zapísať na sekretariáte školy do štvrtka 24.05.2018 do 14,30 hod.

• PČMS šudijného odboru hotelová akadémia

V dňoch 30.04.2018 až 03.05.2018 sa uskutočnila praktická časť maturitnej skúšky študijného odboru hotelová akadémia. Svoje vedomosti a zručnosti žiaci predviedli na štyroch rôznych témach. V galérii nájdete fotografie z týchto dní.

• Praktická maturitná skúška ŠO vlasová kozmetika

Dňa 26. apríla 2018 úspešne absolvovalo 11 dievčat z nadstavbového štúdia študijného odboru vlasová kozmetika praktickú maturitnú skúšku na tému ETNO. Foto nájdete v galérii.

• Praktická maturitná skúška ŠO spoločné stravovanie

Žiaci druhého ročníka nadstavbového štúdia študijného odboru spoločné stravovanie, absolvovali praktickú časť maturitnej skúšky. Ako tému si zvolili organizáciu súťaže vo varení gulášu. Do súťaže sa prihlásilo 8 družstiev žiakov učebných a študijných odborov. Celú organizáciu súťaže zvládli maturanti na výbornú a všetci zúčastnení si odnášali príjemný gastronomický zážitok.Foto v galérii.

Maturanti ďakujú všetkým, ktorí ich akokoľvek podporili, ale hlavne vedeniu SSOŠ Gos – sk Trnava, spoločnosti Heineken Slovensko, COOP VOS Trnava, TIPTOP Gastro Biely Kostol.

• Beseda s pracovníčkou UPSVaR Trnava

Študenti končiacich ročníkov besedovali s pracovníčkou UPSVaR Trnava Mgr. Mihálikovou z oddelenia poradenstva a vzdelávania. Dozvedeli sa dôležité informácie ohľadom svojich práv a povinností po ukončení štúdia.

• Rodičovské združenie

Dňa 18.04.2018 o 16:00 sa uskutočnia rodičovské združenia jednotlivých tried.

• Školenie pre kaderníčky

Dňa 12.4.2018 sa v našej škole uskutočnila predvádzacia akcia pre žiakov učebného odboru kaderník. Pracovníčky firmy BES-Pro Beauty s.r.o oboznámili žiakov a majsterky OV s novinkami firmy, s novými technikami a postupmi pri farbení vlasov a používaní stylingových prípravkov.

• Tatry 2018

V predveľkonočnom obdobi sa žiaci našej školy zúčastnili 3-dňového náučno-relaxačného pobytu vo Vysokých Tatrách. Prezreli sme si tatranské hotely Borovica a Toliar na Štrbskom plese, Grandhotel v Starom Smokovci a hotel Rysy v Tatranskom Lieskovci. Vo voľnom čase sme sa prešli prekrásnou zasneženou tatranskou prírodou, videli sme ľadové sochy  na Hrebienku a zabavili sme sa aj v Tricklandii. Foto v galérii.

strana: