Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk, Ul. Ferka Urbánka 19, 918 10, Trnava

Prihlásenie
 • Druhé kolo prijímacích skúšok

  2.kolo prijímacích skúšok na voľné miesta v študijných odboroch sa uskutoční dňa 20.6.2017 o 8.00 hod v budove Súkromnej strednej odbornej školy Gos-Sk, F.Urbánka 19, Trnava

  Do učebných odborov budú žiaci prijatí bez prijímacích skúšok!

   

 • Prečo študovať na našej škole?
  • pracovné oblečenie zadarmo
  • finančné odmeňovanie žiakov za dobrý prospech vždy k 31.01. a k 30.06.
  • finančné odmeňovanie žiakov na odbornom výcviku
  • od 1. ročníka sú žiaci zaraďovaní na zmluvné pracoviská - reštaurácie a hotely, cestovné kancelárie a obchodné organizácie a pod. 
 • Exkurzia v Trenčíne

  Dňa 13.6.2017 sa triedy I. K. a I. M. zúčastnili odborno-poznávacej exkurzie v Trenčíne. Navštívili hotel Elizabeth, v ktorom dostali odborný výklad o vybavení hotela, hotelových službách, gastronómii a wellnesse. Tiež si zopakovali svoje vedomosti z dejepisu, veď hotel stojí pod skalou s pamätným nápisom v skale Laugaríciu, ktorý tu zanechali Rimania. Potom sa žiaci prešli historickými uličkami pod hradom, videli dom kata, Café Fatima a centrum mesta so zachovanými meštiackymi domami.

 • Exkurzia v Bratislave

  Žiaci III. H triedy študijný odbor hotelová akadémia 7. júna 2017 navštívili Bratislavu. Z pamiatok, ktoré navštívili ako TOP označili: výhľad z Bratislavského hradu, návštevu hotela Carlton a Modrý kostolík. Prechádzkou po našom hlavnom meste ich sprevádzalo príjemné počasie a dobrá nálada.

 • Odborná exkurzia vo Vinárstve Mrva&Stanko

  Už tradične navštívili žiaci druhého ročníka študijného odboru hotelová akadémia svetoznáme vinárstvo. Odborne im bol sprostredkovaný výklad o výrobe vína, skladovaní, fľaškovaní a archívnom skladovaní starších ročníkov vín.

  Vinárstvu Mrva&Stanko ďakujeme!

 • Vyškolili sme nových baristov

  Dvanásť žiakov študijného odboru hotelová akadémia úspešne absolvovalo baristický kurz vedený lektorkami z Academy of Coffe. Na kurze získali základy baristiky, techniky prípravy espressa, nastavenia mlynčeka, základy Latte art a dodržiavaniahygieny pracoviska.

 • Ukončenie štúdia 2017

  Dňa 31. mája 2017 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení úspešným maturantom. Želáme im veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote. blush

  Foto nájdete vo fotogalérii.

 • Obnovenie platnosti ISIC preukazu

  Milí žiaci,

  od 1. júna 2017 je možné obnoviť si platnosť ISIC preukaz na školský rok 2017/2018 objednaním prolongačnej známky ISIC 09/2018. Propagačný leták a video si môžete pozrieť tu:

  Plagat ISIC .docx

  https://www.youtube.com/watch?v=41Vmu_uAXt4

   

 • Deviataci pozor !

  Prvákom, ktorí sa v školskom roku 2017/2018 zapíšu na našu školu, uhradí škola 100% z  ceny pracovného oblečenia resp. kaderníckeho kufríka.

 • Naši najúspešnejší somelieri
 • Praktická časť MS štud. odborov kuchár+čašník

  Dňa 10.5.2017 sa  konala praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky žiakov IV.K študijného odboru kuchár a IV.M študijného odboru čašník na tému „Street food fest“ v priestoroch ARÉNA CITY Trnava. Maturanti pripravili celú paletu farebných nápadov, chutí, vôní, gastronomických a kulinárskych špecialít. Maturantom prajeme veľa úspechov v ďalšom živote.

 • Výsledky príjimacích skúšok do študijných odborov na školský rok 2017/2018
 • Beseda s futbalistami

  V stredu 10. 5. 2017 sa vrámci projektu FC Spartak Trnava „Andeli deťom“ uskutočnila beseda našich žiakov s hráčmi Spartaka Erikom Jirkom a Lukášom Mihálikom. Besedu viedol PR a event manažér FC Spartak Trnava PhDr. Marek Ondrejka. Žiaci sa dozvedeli mnoho zaujímavostí zo života futbalistov a klubu, na záver besedy súťažili o hodnotné ceny, ktoré priniesli hostia.

 • Praktická maturita hotelovej akadémie

  V dňoch 2. - 5.mája 2017 sa uskutočnili praktické maturitné skúšky žiakov V.H triedy študijného odboru hotelová akadémia. Žiaci okrem obhajoby písomnej časti projektu realizovali prezentáciu kreatívnej zážitkovej gastronómie. V rámci jednotlivých skupín sa predstavili v témach: Festival chutí „Kuchyne stredomorských krajín“, Zabezpečenie gastronomickej akcie v rámci hudobného festivalu pre spoločnosť Heineken a jej obchodných partnerov, Soirée v rámci uvádzania novej dámskej vône na trh, Prezentáciu zdravej výživy v rámci podujatia „Dni zdravia“ a Prezentáciu Slovenska na gastronomickom festivale „Slovensko srdce Európy“. Všetky časti praktickej maturitnej skúšky žiaci úspešne zvládli a pre členov komisie a hostí pripravili zaujímavé ukážky.

 • Začali sa maturitné skúšky

  Dňa 25.apríla 2017 žiačky II.NA odbor vlasová kozmetika vykonali praktickú časť maturitnej skúšky, foto nájdete v galérii.

 • VÍNO TIRNAVIA

  V dňoch 20.04. – 21.04.2017 sa naši žiaci zúčastnili na akcii VÍNO TIRNAVIA, kde obsluhovali degustačnú komisiu hodnotiteľov vína. Žiaci Erik Dorušinec a Nina Šallaiová boli členmi degustačnej komisie.

  Foto z akcie nájdete v galérii.

 • Beseda s pracovníčkami z Úradu práce sociálnych veci a rodiny v Trnave

  Pracovníčky z Úradu práce sociálnych veci a rodiny v Trnave oboznámili študentov končiacich ročníkov o ich právach a povinnostiach po vykonaní maturitnej skúšky, tiež o pracovných ponukách v regióne a dalších poradenských službách.

 • POMATURITNÉ ŠTÚDIUM PRE BUDÚCICH POLICAJTOV

  Členovia Policajného zboru dňa, 24. apríla, prezentovali na Súkromnej strednej odbornej škole GOS Sk Trnava možnosti pomaturitného štúdia na strednej odbornej škole Policajného zboru.
  Približne 250 študentom videlo ukážky činností so svojimi štvornohými zverencami. Žiaci mali možnosť dozvedieť sa zaujímavosti z práce jednotlivých zložiek PZ, oboznámiť sa s technikou, výstrojom a výzbrojou.
  Zážitkom pre našich žiakov bolo predstavenie policajných psov, šteniatok a koní.
  Ďakujeme Policajnému zboru za nádhernú ukážku ich činnosti a prajeme im veľa úspechov.

  Prezentácia z policajného dňa.ppsx

 • MLADÝ SOMELIER

  V dňoch 10. a 11. apríla 2017 sa naši žiaci Erik Dorušinec a Róbert Zuzčák zúčastnili 18. ročníka súťaže „MLADÝ SOMELIER“ na Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Žiak Erik Dorušinec sa umiestnil na peknom II. mieste a Róbert Zuzčák na IV. mieste. Žiakom srdečne gratulujeme!

 • VITIS TROPHÉE JUNIOR 2017

  V dňoch 5. - 6. apríla 2017 sa naši žiaci II.H triedy David Hetteš a Matej Mareček zúčastnili na juniorskej somelierskej súťaži VITIS TROPHÉE JUNIOR 2017 v Liptovskom Mikuláši, kde predviedli veľmi profesionálny a odborný výkon. Žiakom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

strana: