• Úspešná reprezentácia na EUROCUP- e 2019

• Dňa 23.-24.10.2019 sa žiaci našej školy Martin Mrva z V.H a Emma Pinkasová z II.H zúčastnili juniorskej barmanskej súťaže EUROCUP 2019, ktorá sa konala v Prešove. Žiaci si okrem cenných skúseností zo súťaže priniesli aj pekné vecné ceny a zúčastnili sa odbornej prednášky. Martin Mrva získal zlatú medailu a krásnu cenu SkBA za prevedenú prácu a vystupovanie. Eva Pinkasová si priniesla z Prešova bronzovú medailu.

• Postavte svoje podnikanie na nohy

• Žiaci študijného odboru vlasova kozmetika a spoločné stravovanie absolvovali 3.októbra 2019 vzdelávanie s týmto názvom organizované Národným podnikateľskym centrom Trnava. Rozšírili si svoje vedomosti o tom, ako sa presadiť na trhu, ako zaujať a akú dôležitú úlohu zohráva vizuálna komunikácia.

• Baristický kurz na Gos-ke

• V dňoch 30.9. – 3.10.2019 naši žiaci pod odborným vedením skúseného lektora z Academy of coffee Oldřicha Holiša ml. úspešne absolvovali baristický kurz. Na kurze získali základy baristiky, techniky prípravy espressa, nastavenia mlynčeka, základy Latte art a dodržiavania hygieny pracoviska. Foto nájdete v galérii.

• Európsky deň jazykov

• Dňa 26.09.2019 sa triedy 1.M, 2.K a 4.H zúčastnili programu k „Európskemu dňu jazykov“, ktorý sa uskutočnil na Trnavskej univerzite.