• Informácie ISIC

• SI STREDOŠKOLÁK, TAK SA UKÁŽ!

Obnov si platnosť svojho preukazu ISIC/EURO26 a využívaj všetky výhody naplno.

Známku i preukaz si môžeš objednať cez internet

• Držitelia preukazov žiaka ISIC/EURO<26 si potrebujú zakúpiť známku ISIC 09/2023 na aktuálny školský rok a tým si zabezpečiť platnosť preukazu na študentské zľavy. Dokopy čaká na držiteľov platných preukazov ISIC/EURO<26 viac ako 150 000 zliav vo viac ako 130 krajinách sveta.
          • Bez novej známky je preukaz na tieto zľavy neplatný!

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je:

1. identifikačným preukazom žiaka školy
          2. čipovou kartou na MHD, SAD a železniciach
          3. medzinárodným identifikačným preukazom študenta ISIC
          4. európskou kartou mládeže EURO<26
          5. preukazom pre vedecké a univerzitné knižnice
          6. platný vždy na jeden školský rok

Zoznam škôl vydávajúcich Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 (https://bit.ly/2lIheDv)

Predĺženie platnosti karty ISIC pre pokračujúcich študentov:

Od 1.6.2022 majú žiaci možnosť predĺžiť si platnosť ISIC karty na zľavy v doprave.

Predĺženie možno urobiť 2 spôsobmi:

1. Cez novú platformu a to aplikácia UBIAN, ktorú si viete bezodplatne stiahnuť. Navyše, po pridaní preukazu do aplikácie, žiaci (prípadne ich zákonní zástupcovia) si vedia v reálnom čase skontrolovať platnosť ich preukazu, skontrolovať výšku kreditu na svojej karte, prípadne si tento kredit jednoducho dobiť.

Bližšie informácie: UBIAN_prolongacia_2022_mail.pdf

2. Cez SMS

Bližšie informácie:SMS_prolongacia_2022_mail.pdf

Sprievodny list spoločnosti zabezpečujúcej predĺženie dopravnej karty: Sprievodny_list_2022.pdf