• Prečo študovať na našej škole?

• pracovné oblečenie zadarmo
            • Prečo študovať na našej škole? - Obrázok 1finančné odmeňovanie žiakov za dobrý prospech vždy k 31.01. a k 30.06.
            • finančné odmeňovanie žiakov na odbornom výcviku
            • od 1. ročníka sú žiaci zaraďovaní na zmluvné pracoviská - reštaurácie a hotely, cestovné kancelárie a obchodné organizácie a pod.
          • Praktická časť MS štud. odborov kuchár+čašník

• Praktická časť MS štud. odborov kuchár+čašník - Obrázok 1Dňa 10.5.2017 sa  konala praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky žiakov IV.K študijného odboru kuchár a IV.M študijného odboru čašník na tému „Street food fest“ v priestoroch ARÉNA CITY Trnava. Maturanti pripravili celú paletu farebných nápadov, chutí, vôní, gastronomických a kulinárskych špecialít. Maturantom prajeme veľa úspechov v ďalšom živote.

• Beseda s futbalistami

• Beseda s futbalistami - Obrázok 1V stredu 10. 5. 2017 sa vrámci projektu FC Spartak Trnava „Andeli deťom“ uskutočnila beseda našich žiakov s hráčmi Spartaka Erikom Jirkom a Lukášom Mihálikom. Besedu viedol PR a event manažér FC Spartak Trnava PhDr. Marek Ondrejka. Žiaci sa dozvedeli mnoho zaujímavostí zo života futbalistov a klubu, na záver besedy súťažili o hodnotné ceny, ktoré priniesli hostia.

• Praktická maturita hotelovej akadémie

• V dňPraktická maturita hotelovej akadémie - Obrázok 1och 2. - 5.mája 2017 sa uskutočnili praktické maturitné skúšky žiakov V.H triedy študijného odboru hotelová akadémia. Žiaci okrem obhajoby písomnej časti projektu realizovali prezentáciu kreatívnej zážitkovej gastronómie. V rámci jednotlivých skupín sa predstavili v témach: Festival chutí „Kuchyne stredomorských krajín“, Zabezpečenie gastronomickej akcie v rámci hudobného festivalu pre spoločnosť Heineken a jej obchodných partnerov, Soirée v rámci uvádzania novej dámskej vône na trh, Prezentáciu zdravej výživy v rámci podujatia „Dni zdravia“ a Prezentáciu Slovenska na gastronomickom festivale „Slovensko srdce Európy“. Všetky časti praktickej maturitnej skúšky žiaci úspešne zvládli a pre členov komisie a hostí pripravili zaujímavé ukážky.

• Beseda s pracovníčkami z Úradu práce sociálnych veci a rodiny v Trnave

• Beseda s pracovníčkami z Úradu práce sociálnych veci a rodiny v Trnave  - Obrázok 1Pracovníčky z Úradu práce sociálnych veci a rodiny v Trnave oboznámili študentov končiacich ročníkov o ich právach a povinnostiach po vykonaní maturitnej skúšky, tiež o pracovných ponukách v regióne a dalších poradenských službách.