• Motivačná exkurzia prvákov v zážitkovej reštaurácii UFO v BA

• Vďaka nášmu absolventovi Ivanovi Mrenovi, ktorý nám exkurziu sprostretkoval, mali naši prváci neobyčajný zážitok. Najskôr absolvovali výstup na vyhliadkovú vežu UFO a obzreli si siluetu mesta na Dunaji. Potom im Ivan predstavil bar Apollo. Zážitkom bola práca barmana, degustácia miešaných nápojov a živá otvorená diskusia s barmanom. Ďalším zážitkom bola prehliadka otvorenej kuchyne, kde sa už kuchári pripravovali na prevádzku a prehliadka samotnej zážitkovej reštaurácie, ktorá svojim hosťom ponúka svetovú gastronómiu a nádherný výhľad na Bratislavu. Foto nájdete v galérii.

Ďakujeme Ivanovi a spoločnosti Red Monkey Group.

• Akcia na Dobrej Vode

• Dňa 22. októbra 2017 pri príležitosti 50. výročia otvorenia novej budovy základnej školy Dobrá Voda naši žiaci pripravili pre hostí bohatý bufetový stôl . Fotografie v galérii.

• Exkurzia v Hurbanove

• Dňa 23. októbra sa žiaci IV. H. a II.NA. zúčastnili odbornej exkuzie v pivovare Hurbanove, kde si vyskúšali umenie čapovať pivo a prezreli si technické vybavenie na výrobu piva spoločnosti Heineken Slovensko. Foto nájdete v galérii.

• Mladý sommelier

• Dňa 16.10.2017 sa v  hoteli Voronež v Brne konal 21. ročník medzinárodnej súťaže Mladý sommelier. Súťaž je zameraná na znalosti o víne a vinohradníctve s praktickou ukážkou servisu snúbenie jedla a vína. S SOŠ Gos-Sk Trnava úspešne reprezentovali žiaci Erik Dorušinec, ktorý vybojoval 1. miesto a David Hetteš, ktorému o kúsok ušlo tretie miesto. Žiakom srdečne gratulujeme. Fotografie v galérii.

• Účasť na baristickej súťaži

• Účasť na baristickej súťaži - Obrázok 1Študenti zo stredných odborných škôl a hotelových akadémií Slovenska sa stretli v piatok 13.10.2017 na súťaži SLOVAK BARISTA CUP JUNIOR 2017. Aj naše dievčatá žiačky študijného odboru hotelová akadémia Karolína Puterová a Nina Mancová predviedli svoje baristické umenie. Súťažili v nastavení mlynčeka, príprave espressa, cappuccina a ľubovoľného miešaného nápoja, ktorého základom je káva. Karolína získala špeciálne ocenenie Za sympatie a najlepšieho nováčika súťaže od predsedu TTSK pána Tibora Mikuša.

• INTERBEAUTY, Bratislava 2017

• INTERBEAUTY, Bratislava 2017 - Obrázok 1Dňa 6.10.2017 sa žiaci našej školy zúčastnili odbornej exkurzie  INTERBEAUTY v Bratislave.  Okrem produktov o pleť, telo, vlasy a nechty sa mohli oboznámiť s novinkami v líčení a v úprave vlasov na jeseň a zimu. Fotografie v galérii.

• Akcia žiakov na Dobrej Vode