• Exkurzia v Modre

• Dňa 25.10.2018 sme sa zúčastnili odbornej exkurzie vo Viedenskej pekárni v Modre. Žiaci III. M. - ŠO kuchár, II.NA ŠO spoločné stravovanie a I. H. ŠO hotelová akadémia boli nadšení prehliadkou priamo vo výrobnom procese, videli aj priamu výrobu a prípravu rôzneho pečiva a zákuskov. Žiaci navštívili aj štýlovú reštauráciu s vinotékou u "Pavúka". Pán majiteľ Roman Pavúk veľmi profesionálne podal výklad o gastronomickom umení.

Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa.

• Návšteva výstavy

• Žiaci III.H. triedy navštívili dňa 25.10.2018 výstavu "X. trienále plagátu 2018 Trnava" vo výstavných priestoroch JKG v Synagóge - centre súčastného umenia a tiež v mestkej veži.

• Ponuka práce v zahraničí

• SISA je tím mladých ľudí, ktorí žili a pracovali v Španielsku. Lektorky z tohto tímu prišli do našej školy, aby sa podelili so svojimi skúsenosťami a ponúkli žiakom možnosť vycestovať do Španielska za letnou brigádou, ale tiež za zábavou, cestovaním a nezabudnuteľnými zážitkami. Besedy sa zúčastnili triedy III. H., IV.H., V. H, I.NA

• (NA GUT) Začíname!

• Pod týmto názvom sa skrývala výpoveď fašistického zločinca Adolfa Eichmana- strojcu holokaustu. Ako divadelné predstavenie si túto jeho spoveď so záujmom pozreli žiaci IV. H. triedy v DJP Trnava 24.10.2018

• Someliersky hattrick Gosky v Brne!

• Dňa 22.10.2018 sa v  hoteli Voronež v Brne konal 22. ročník medzinárodnej súťaže Mladý sommelier. Súťaž je zameraná na znalosti o víne a vinohradníctve s praktickou ukážkou servisu snúbenie jedla a vína. Našu školu úspešne reprezentoval žiak David Hetteš, ktorý vybojoval 1. miesto. Žiakovi srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy. Fotografie v galérii.

• Odborná exkurzia - Marketingová komunikácia

• Študenti II. M. triedy študijného odboru pracovník marketingu sa zúčastnili dňa 17.10.2018 odbornej exkurzie vo firme RADAFLEX, s.r.o. Trnava - zameranej na výrobu obalov. Študenti sa oboznámili s technológiou výroby obalového materiálu, navštívili aj výrobné a skladové priestory firmy. Okrem toho sa oboznámili s funkciami obalov a odberateľmi v tuzemsku aj v zahraničí.

Foto z exkurzie v galérii.

• INTERBEAUTY Bratislava 2018

• Dňa 5.10.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili odbornej exkurzie  INTERBEAUTY v Bratislave.  Okrem produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty sa mohli oboznámiť s novinkami v líčení a v úprave vlasov na jeseň a zimu. Fotografie v galérii.

• Deň Právnickej fakulty

• Naša škola sa prezentovala prácou žiakov na Deň Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave za účasti ministerky školstva Martiny Lubyovej.

• Vizuálna komunikácia v podnikaní

• Dňa 10.10.2018 sa žiaci ŠO pracovník marketingu zúčastnili vzdelávania " Vizuálna komunikácia v podnikaní " organizovaného v rámci Národného projektu NPC v regiónoch - TT kraj. Cenné informácie o tom, ako riešiť svoju vizuálnu odlišnosť na trhu už v začiatku podnikania, im poskytol konzultant v oblasti riadenia stratégií značiek Mgr. Martin Horváth.

Bolo to výborné, ďakujeme !