• 2. kolo prijímacieho konania

• Vedenie školy oznamuje,  že sa uskutoční 2. kolo prijímacieho konania do učebných odborov kuchár a čašník,servírka. Taktiež prebehne 2. kolo príjimacieho konania do študijných odborov hotelová akadémia, kuchár, čašník-servírka a pracovník marketingu.

Prihlášky treba odovzdať na sekretariát S SOŠ Gos-Sk do 7. júna 2019.

• Výstava vín – Víno Tirnavia

• V dňoch 9.-10.5.2019 sa v hoteli Holiday Inn konala súťažná výstava vín – Víno Tirnavia, ktorá patrí k najväčším vinárskym sviatkom v Trnave. Žiaci III.H triedy boli dôležitou súčasťou tohto podujatia, svojim prístupom a zručnosťami prispeli k hladkému priebehu tejto prestížnej súťaže. Foto v galérii.

• Súťaž ku dňu matiek

• Dňa 9.5.2019 sa v našej škole uskutočnila súťaž v odborných zručnostiach na tému: Marketing v obchode – darčekové balenie na „Deň matiek“. Súťažili žiaci študijného odboru pracovník marketingu – obchod 1.,2., a 3. ročníka. Hodnotila sa estetika, kreativita a náročnosť balenia.

Vyhodnotenie súťaže:

1.      miesto: Fišerová Nikola

2.      miesto: Hrdličková Karin

3.      miesto: Obertová Kristína

Zlosovateľná anketa - najviac hlasov získala:

Havlasová Sarah

Cena za kreatívny nápad:

Gažovičová Alexandra

Foto v galérii.

• Praktická časť MS, ŠO - kuchár a čašník

• Žiaci IV.K študijného odboru kuchár a čašník ukončili 7.5.2019 sériu praktickej časti maturitnej skúšky na našej škole. Zorganizovali raut na aktuálnu tému „Gastronómia európskej 28“. Pripravili gastronomické špeciality, ale aj servis jedál a nápojov charakteristických pre jednotlivé krajiny Európskej únie.