• Oznam

• Oznamujeme ZŠ , že v školskom roku 2020/2021 otvárame nový 2-ročný odbor 6468 F pomocník v kuchyni.

Do prvého ročníka 2-ročného odboru pomocník v kuchyni môže byť prijatý uchádzač, ktorý neukončil vzdelávací program základnej školy v poslednom ročníku alebo posledný ročník neukončil úspešne. Posledným ročníkom sa nemyslí iba 9. ročník, t.j. môžu byť prijatí aj žiaci, ktorí majú ukončených menej ako 8 ročníkov ZŠ.

• Barmanská súťaž St. Nicolaus Young Bartenders Talent

• V dňoch 10. - 11.12 .2019 sa žiaci V.H Martin Mrva a Ivana Valentová zúčastnili barmanskej súťaže St. Nicolaus Young Bartenders Talent. Súťaž prebiehala počas dvoch dní. Prvý deň sa žiaci zúčastnili workshopov, prezentácií, vylosovali si čísla. Vybrali si suroviny z marketu, z ktorých v časovom limite 60 minút zostavili na báze borovička Domovina miešaný nápoj. V následujúci deň žiaci svoj signature drink pripravovali v bare Mirror v hoteli Carlton pred štvorčlennou porotou. Členom poroty museli nápoj predstaviť, porozprávať o ňom krátky príbeh a namiešať ho v časovom limite 5 minút. Súťaž priniesla žiakom veľa cenných skúseností v oblasti barmanstva. Víťazstvo nám uniklo o vlas. Žiačka Ivana Valentová sa umiestnila na krásnom 4. mieste z počtu 26 súťažiacich. Obom žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Foto v galérii!

• Deň otvorených dverí 2019

• Dňa 6. decembra 2019 na našej škole prebiehal Deň otvorených dverí, kedy si záujemci o štúdium na našej škole mohli prezrieť nielen priestory školy, ale aj prácu terajších študentov.

Akcie sa zúčastnilo cca 250 nádejných študentov.  Foto si môžete prezrieť v galérii.