• Vianočné išpirácie

• Vianočné sviatky majú v každej rodine svoj rituál, jedlá i zvyky.  Prinášame Vám kúsok vianoc, tak ako ich pripravili naši žiaci v rámci dištančného vzdelávanie.

Do galérie Vianočné išpirácie boli pridané fotografie.

• Oznámenie o výučbe

• Milí rodičia, milí žiaci,

v zmysle Rozhodnutia ministra školstva, rozhodnutia vlády a Vyhlášky hlavného hygienika môžu školy obnoviť vyučovanie od 07.12.2020, len ak to umožňujú prevádzkové podmienky školy a ak tak rozhodne zriaďovateľ.

Zriaďovateľ môže rozhodnúť o otvorení školy, pokiaľ bude vyžadovať negatívny test nie starší ako 7 dní. Od žiakov aj od zákonného zástupcu. V praxi to znamená, že by ste sa museli do Vianoc dať otestovať 2-3x, aby deti mohli prísť na 10 dni do školy. Rovnaké podmienky musia splniť aj všetci učitelia a zamestnanci školy.

Po zhodnotení týchto faktov sa zriaďovateľ Gos-Sk s.r.o. rozhodol do vianoc školu neotvoriť.

Aké podmienky budú platiť v januári 2021, závisí od rozhodnutí Ministerstva školstva.

Žiaci pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Mgr. Igor Šturdík                                                                                      PaedDr. Janka Hečková

Riaditeľ školy                                                                                          za zriaďovateľa Gos-Sk, s.r.o.