• Návšteva výstavy

• Žiaci III.H. triedy navštívili dňa 25.10.2018 výstavu "X. trienále plagátu 2018 Trnava" vo výstavných priestoroch JKG v Synagóge - centre súčastného umenia a tiež v mestkej veži.

• Ponuka práce v zahraničí

• SISA je tím mladých ľudí, ktorí žili a pracovali v Španielsku. Lektorky z tohto tímu prišli do našej školy, aby sa podelili so svojimi skúsenosťami a ponúkli žiakom možnosť vycestovať do Španielska za letnou brigádou, ale tiež za zábavou, cestovaním a nezabudnuteľnými zážitkami. Besedy sa zúčastnili triedy III. H., IV.H., V. H, I.NA

• (NA GUT) Začíname!

• Pod týmto názvom sa skrývala výpoveď fašistického zločinca Adolfa Eichmana- strojcu holokaustu. Ako divadelné predstavenie si túto jeho spoveď so záujmom pozreli žiaci IV. H. triedy v DJP Trnava 24.10.2018

• Someliersky hattrick Gosky v Brne!

• Dňa 22.10.2018 sa v  hoteli Voronež v Brne konal 22. ročník medzinárodnej súťaže Mladý sommelier. Súťaž je zameraná na znalosti o víne a vinohradníctve s praktickou ukážkou servisu snúbenie jedla a vína. Našu školu úspešne reprezentoval žiak David Hetteš, ktorý vybojoval 1. miesto. Žiakovi srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy. Fotografie v galérii.

• Odborná exkurzia - Marketingová komunikácia

• Študenti II. M. triedy študijného odboru pracovník marketingu sa zúčastnili dňa 17.10.2018 odbornej exkurzie vo firme RADAFLEX, s.r.o. Trnava - zameranej na výrobu obalov. Študenti sa oboznámili s technológiou výroby obalového materiálu, navštívili aj výrobné a skladové priestory firmy. Okrem toho sa oboznámili s funkciami obalov a odberateľmi v tuzemsku aj v zahraničí.

Foto z exkurzie v galérii.

• INTERBEAUTY Bratislava 2018

• Dňa 5.10.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili odbornej exkurzie  INTERBEAUTY v Bratislave.  Okrem produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty sa mohli oboznámiť s novinkami v líčení a v úprave vlasov na jeseň a zimu. Fotografie v galérii.

• Deň Právnickej fakulty

• Naša škola sa prezentovala prácou žiakov na Deň Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave za účasti ministerky školstva Martiny Lubyovej.

• Vizuálna komunikácia v podnikaní

• Dňa 10.10.2018 sa žiaci ŠO pracovník marketingu zúčastnili vzdelávania " Vizuálna komunikácia v podnikaní " organizovaného v rámci Národného projektu NPC v regiónoch - TT kraj. Cenné informácie o tom, ako riešiť svoju vizuálnu odlišnosť na trhu už v začiatku podnikania, im poskytol konzultant v oblasti riadenia stratégií značiek Mgr. Martin Horváth.

Bolo to výborné, ďakujeme !

• Máme voľné miesta

• Máme ešte voľné miesta v učebných odboroch kaderník, kuchár, čašník aj v študijných odboroch hotelová akadémia, kuchár, čašník, pracovník marketingu.

Bližšie informácie získate na sekretariáte školy.

• Záverečné skúšky 2018

• V dňoch 18.06.2018  až  21.06.2018 naši tretiaci učebných odborov  kuchár, čašník, kaderník ukázali svoje zručnosti, odborné schopnosti a úspešne absolvovali záverečné skúšky. Našim  absolventom prajeme,  nech sa im v živote a povolaní, ktoré si zvolili darí. Foto v galérii.

• Exkurzia v Bratislave

• Dňa 19. júna 2018 sa žiaci II. M. zúčastnili poznávacej exkurzie v Bratislave. Pozreli si historické pamiatky v starom meste a tiež na Bratislavskom hrade výstavu: 100. výročie ČSR.

• Návšteva divadelného predstavenia

• Dňa 14.06.2018 sa triedy I. M. a II. H. zúčastnili divadelného predstavenia " [ Na gut ] začíname!" v Divadle Jána Palárika v Trnave. Pozreli si strhujúcu výpoveď A. Eichmanna - strojcu židovského holocaustu.

• Umenie čapovať

• Takto sa volá vzdelávací program, ktorý zrealizovala spoločnosť Heineken Slovensko, pre našich žiakov. Odborné teoretické vedomosti o pive a praktické zručnosti prezentoval žiakom druhého ročníka študijného odboru hotelová akadémia a čašník obchodný sládok pán Karol France.

Žiakom bol odovzdaný certifikát a zároveň titul XPERT v umení čapovať. Ďakujeme spoločnosti Heineken Slovensko, pani Monike Kottmanovej a pánovi Karolovi Francemu.

• PČMS šudijného odboru hotelová akadémia

• V dňoch 30.04.2018 až 03.05.2018 sa uskutočnila praktická časť maturitnej skúšky študijného odboru hotelová akadémia. Svoje vedomosti a zručnosti žiaci predviedli na štyroch rôznych témach. V galérii nájdete fotografie z týchto dní.

• Praktická maturitná skúška ŠO spoločné stravovanie

• Žiaci druhého ročníka nadstavbového štúdia študijného odboru spoločné stravovanie, absolvovali praktickú časť maturitnej skúšky. Ako tému si zvolili organizáciu súťaže vo varení gulášu. Do súťaže sa prihlásilo 8 družstiev žiakov učebných a študijných odborov. Celú organizáciu súťaže zvládli maturanti na výbornú a všetci zúčastnení si odnášali príjemný gastronomický zážitok.Foto v galérii.

Maturanti ďakujú všetkým, ktorí ich akokoľvek podporili, ale hlavne vedeniu SSOŠ Gos – sk Trnava, spoločnosti Heineken Slovensko, COOP VOS Trnava, TIPTOP Gastro Biely Kostol.

• Beseda s pracovníčkou UPSVaR Trnava

• Študenti končiacich ročníkov besedovali s pracovníčkou UPSVaR Trnava Mgr. Mihálikovou z oddelenia poradenstva a vzdelávania. Dozvedeli sa dôležité informácie ohľadom svojich práv a povinností po ukončení štúdia.